NEDEN ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK ?


Yıllardır yurt dışında efektif bir biçimde kullanılan bu yöntem birçok sektöre ciddi ekonomik getiriler sağlamaktadır.


Ulaşmanın ve iş yapmanın riskli olduğu ya da yüksek maliyet ve uzun zaman gerektirdiği bütün işlerde, maliyetli inşaat uygulamalarına başvurmak gibi geleneksel yöntemlerin tek ve en ekonomik alternatifi Endüstri Dağcılığıdır.


Üç temel fayda sağlar:


GÜVENLİK

  Geleneksel çalışma teknikleri ile yapılmaya çalışıldığında, hayati risk içeren çalışmalar, bu teknik sayesinde güvenli ve verimli bir şekilde yapılabilir.

 

HIZ

  Bir yere erişmek için iskele kurmak ya da inşaat yapmakla kıyaslanamayacak kadar hızlı bir çözümdür. "Kar Endüstriyel Dağcılık" ekipleri herhangi bir altyapısal hazırlığa gerek duymadan, detaylı ve uzun ön hazırlık çalışmaları olmaksızın işin yapılacağı yere ulaştıkları anda çalışmaya başlayabilirler.

 

EKONOMİ

  Endüstriyel Dağcılık servisimiz, geleneksel yöntemlerin bazen 1/20'sine kadar ulaşan hızlarda sorunu çözebilmektedir. Bu etkileyici orandaki zaman tasarrufuna, maliyetli uygulamalara ve hazırlıklara gerek duymayan paket çözümler sunabilme kapasitemiz de eklendiğinde, riskli ve erişimi zor bölgelerde rakipsiz ekonomik olanaklar ortaya çıkmaktadır

 

Erkan KAR
KAR Endüstriyel Dağcılık