+90 (554) 615 56 85

info@kardagcilik.com

Dış Cephe Temizlik Hizmeti

Yüksek bina uygulamalarını bir parçası olan dış cephe ve cam temizliği artık endüstriyel dağcıların yeni iş alanlarından biri oldu. Gelişen teknolojinin sonucu olarak binalar devleşiyor cepheler betonarme yapıdan çıkıp görselliğiyle göz kamaştıran alüminyum kompozit levhalar, alikobant levhalar, mermer, granit, paslanmaz PVC vs. yapılar kullanılıyor.

 

Her yapı malzemesi birbirinden farklıdır. Bunun kullanılacak temizlik ürünü de farklı olmalıdır. Mesela cam temizliği için kullandığımız bir malzemeyi alüminyum kompozit levhayı temizlemek için kullanamayız. Bir yapıyı parlak yapan malzeme diğerini matlaştırabilir veya iz bırakabilir. Önce yapının cinsine bakar ona göre en iyisinin ne olduğuna karar verir ve onu kullanırız. Bizim için önemli olan devasa binaların ilk gün gibi temiz ve yapısında bir deforme olmadan parlak durmasıdır.

 

Dış cephe temizliğinde herhangi bir vinç veya çalışma platformu varken neden KAR ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK olmasın ?

 

♦  Siz AVM de veya iş merkezinde veyahut devasa gökdelende biz hiç yokmuşuz gibi kahvenizi yudumlayabilirsiniz.
♦  İş makinalarının verdiği o rahatsız edici gürültüden uzak yaşam kalitenizi bozmadan işinize devam edebilirsiniz.
♦  Vinci park etme sorunu ortadan kalkacaktır.
♦  Biz herhangi bir platformun veya vincin ulaşamadığı her noktada varız.
♦  Biz dış cephe temizliğinde yapının cinsine bakıp maksimum verim alacak özel ürünler kullanıyoruz.

 

Her çeşit cam temizliği, tek ve çift camların temizliği, çerçeve temizliği, bölme camların temizliği, camdan yapılmış çatıların temizliği, her çeşit dış levhaların temizliği, metropol ve yüksek binaların temizliği vs. deneyimli uzmanlarımız tarafından yerinde incelenir ve temizliği KAR ENDÜSTRİYEL DAĞCILIK uzman kadrosu tarafından yapılır. Aynı zamanda camların temizliği ve çerçeve çeşidinin bakımı hakkında en ince detaylarına kadar bilgilendiriyor ne aralıkta temizlik yapmanız gerektiği konusunda da danışmalık yapıyoruz.

 

 

 

 

Kar Endüstriyel Dağcılık Ve İple Erişim Çözümleri hakkında detaylı bilgi ister misiniz ?